Komunikat archiwalny

Rodzinna zabawa w parku Jordana już w niedzielę

data: niedziela, 19 maja

godzina: 13.00

miejsce: park Jordana

Serdecznie zapraszam na Święto Rodziny Krakowskiej, które odbędzie się w niedzielę, 19 maja w parku Jordana. W inauguracji wydarzenia o godz. 13.00 weźmie udział Andrzej Kulig, zastępca prezydenta Krakowa ds. polityki społecznej i komunalnej.

Na krakowian, jak co roku, czekają atrakcje i dobra zabawa. Impreza rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do godz. 19. Szczegóły na www.krakow.pl.

 

Monika Chylaszek

rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Krakowa

Wydział Komunikacji Społecznej

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także
data: wtorek, 29 września miejsce: Pawilon Wyspiańskiego godzina: 11.00 Serdecznie zapraszam na konferencję dotyczącą Krakowskich Dni Zdrowia – wspólnej inicjatywy Miasta Krakowa i Województwa Małopolskiego, która odbędzie się we wtorek, 24 września, o godz. 11.00, w Pawilonie Wyspiańskiego. Dni Zdrowia to przedsięwzięcie z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia, które potrwa do 29 września 2019 r. Celem akcji jest zachęcanie mieszkańców Krakowa i Małopolski do regularnego wykonywania badań profilaktycznych. W konferencji będą uczestniczyć: Andrzej Kulig, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa, Marta Malec-Lech, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, prof. dr hab. n. med. Piotr Podolec, Konsultant Województwa Małopolskiego w dziedzinie kardiologii, prof. UJ, dr hab. n. med. Lidia Tomkiewicz-Pająk, Klinika Chorób Serca i Naczyń Instytutu Kardiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W ramach Dni Zdrowia odbędą się między innymi następujące wydarzenia: konferencja Zdrowych Miast Polskich (25 -27 września), XVII Krakowskie Dni Zdrowia na Rynku Głównym (28 września), Światowy Dzień Serca współorganizowany z Krakowskim Oddziałem Towarzystwa Kardiologicznego (29 września), a mieszkańcy Krakowa i Małopolski zaproszeni są do skorzystania z darmowych badań profilaktycznych, konsultacji specjalistycznych i prelekcji organizowanych w placówkach medycznych w całym regionie.   Monika Chylaszek rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Krakowa Wydział Komunikacji Społecznej