górne tło

Zrównoważony rozwój w organizacji – zarejestruj się na szkolenie już dziś

Chcesz dowiedzieć się, jak ESG wpływa na twoją firmę? Szukasz praktycznych wskazówek dotyczących raportowania zrównoważonego rozwoju i zarządzania ryzykiem? Dziś, 4 kwietnia Wydział Środowiska, Klimatu i Powietrza zaprasza przedsiębiorców na szkolenie poświęcone tematyce Environmental, Social and Corporate Governance.

Szkolenie realizowane jest w ramach krakowskiej inicjatywy miejskiej pakt dla klimatu, której celem jest zwiększenie zaangażowania uczestniczących w nim partnerów w działania zmierzające do uzyskania neutralności klimatycznej przez Kraków oraz przeciwdziałanie zmianom klimatu.

Dlaczego warto?

Szkolenie odbędzie się dziś, 4 kwietnia, w godz. 9.00–15.00 w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej, ul. Wielopole 17a. Aby wziąć udział w szkoleniu należało wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji na stronie internetowej.