Zarząd Zieleni Miejskiej oraz organizatorzy lokalnych inicjatyw zaprosili do wspólnego świętowania otwarcia sezonu w parku przy ul. Fabrycznej. Już dziś, 26 kwietnia, w godz. 11.00–14.30, odbył się wyjątkowy piknik rodzinny, który zainaugurował cykl wiosenno-letnich wydarzeń w tej zielonej przestrzeni miejskiej.
Wydarzenie realizowane było w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa i było okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, aktywnego wypoczynku oraz zdobycia wiedzy o roślinach i ziołach.
Dla wszystkich odwiedzających przygotowano także poczęstunek – grill warzywny serwowany przez Raw Nest oraz lody z niespodzianką od GoodLood.
Zwieńczeniem pikniku była wiosenna potańcówka na świeżym powietrzu, którą poprowadzi Pan Tomek z Krakowskiej Szkoły Tańca. Wspólna zabawa w rytmie muzyki stała się doskonałym podsumowaniem dnia pełnego atrakcji.
Wszystkie warsztaty zostały poprowadzone przez zespół „Kawa Kwiaty i Warsztaty” – grupę pasjonatów, którzy od lat z sukcesem łączą edukację z relaksem i dobrą atmosferą.
Zachęcamy mieszkańców do licznego udziału – niech Park przy Fabrycznej stanie się miejscem spotkań, wspólnych działań i radości przez cały sezon!