Zapraszam na konferencję prasową, podczas której zaprezentujemy nowe funkcjonalności aplikacji mobilnej mKraków. Opowiemy także o zmianach w Obszarze Płatnego Parkowania. Konferencja odbędzie się w poniedziałek, 4 sierpnia, o godzinie 10.00, w sali konferencyjnej Pawilonu Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2.
W konferencji wezmą udział:
Przemysław Walaszczyk
Dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej