Z okazji długiego weekendu – 1 i 3 maja – została uruchomiona specjalna linia tramwajowa nr 0, która jest obsługiwana taborem zabytkowym.
„Dajwór ” – ul. św. Wawrzyńca, ul. Na Zjeździe, ul. Limanowskiego, ul. Krakowska, ul. Stradomska, ul. św. Gertrudy, ul. Dominikańska, ul. Franciszkańska, ul. Zwierzyniecka, ul. Kościuszki – „Salwator” – ul. Kościuszki, ul. Zwierzyniecka, ul. Podwale, ul. Basztowa, ul. Westerplatte, ul. Starowiślna, ul. Dajwór, ul. św. Wawrzyńca – „Dajwór”.
Szczegóły na stronie internetowej ztp.krakow.pl .