górne tło

Już w tę niedzielę MotoMeeting Kraków 2026

Urząd Miasta Krakowa zaprasza na wydarzenie „MotoMeeting Kraków 2026”, organizowane w ramach programu „Bezpieczny Kraków”. Wydarzenie odbędzie się dziś, 31 maja, w godz. 12.00–20.00, na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Moto Park Kraków (ul. Rzepakowa 4R).

Po sukcesach zeszłorocznych edycji „MotoMeeting Kraków” Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UMK zdecydował się zorganizować kolejną taką inicjatywę.

Wydarzenie organizowane jest w celu zwiększenia świadomości mieszkańców w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, promowania odpowiedzialnych zachowań wśród uczestników ruchu oraz integrację środowiska motoryzacyjnego wokół idei bezpiecznego Krakowa.

W tym roku w programie imprezy przewidziane są różnego rodzaju atrakcje, takie jak: