Na węźle im. gen. Ludomiła Rayskiego rozpoczęły się prace związane z doposażeniem przejść dla pieszych w pasy medialne przeznaczone dla osób niewidomych i niedowidzących. Roboty potrwają do 29 maja.
Inwestycja ma na celu poprawę dostępności przestrzeni publicznej oraz zwiększenie bezpieczeństwa osób z niepełnosprawnością wzroku. W ramach prac przy przejściach dla pieszych montowane są specjalne pasy medialne ułatwiające orientację i poruszanie się.
Zestawienie prac w mieście na stronie internetowej zdmk.krakow.pl .