Szpital Uniwersytecki w Krakowie zaprasza na już piąte spotkanie, podczas którego przybliżony zostanie temat guzów neuroendokrynnych (NET). Spotkanie odbędzie się dziś sobotę, 16 maja, o godz. 9.00, w auli szpitala przy ul. Jakubowskiego 2 (wejście nr 4). Wstęp jest bezpłatny.
Szukanie informacji w Internecie, „leczenie” przez sztuczną inteligencję może pokierować na niewłaściwe tory, dlatego władze szpitala chciałyby zaproponować spotkanie ze swoimi specjalistami z neuroendokrynnego zespołu. Będzie to również okazja do wymiany doświadczeń z innymi chorymi i ich rodzinami. To dobry czas, żeby w innej przestrzeni spotkać się i porozmawiać. Spotkanie organizowane jest dla pacjentów, rodzin oraz osób zainteresowanych.