Zobacz, gdzie zrelaksujesz się na plaży, popływasz lub wybierzesz się na SUP-y albo żagle. Przedstawiamy kilka propozycji na aktywny wakacyjny wypoczynek.
Otwarty do 31 sierpnia. Bezpieczeństwo osób korzystających z akwenu zapewnią ratownicy wodni od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 9.00 do 17.00.
Do 6 września, codziennie w godz. 10.00–18.00, można korzystać z bezpłatnego kąpieliska w Parku Bagry Wielkie. Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwają ratownicy.
Wandzianka funkcjonuje w ramach kompleksu sportowego KS Wanda przy ul. Bulwarowej 39, tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Z obiektu można korzystać codziennie w godzinach 10.00–19.00.
W poniedziałki obiekt jest dostępny w godzinach 14.00–19.00, natomiast od wtorku do niedzieli w godzinach 8.00–19.00. Nad bezpieczeństwem osób wypoczywających czuwają ratownicy. Sezon kąpielowy potrwa do 30 września.
Plac czynny codziennie od godz. 10.00 do 20.00, wstęp bezpłatny. Najmłodsi krakowianie mogą na placu bawić się do woli wśród wodnych armatek, fontann rozpylających wodę i wodnych strumieni.