Zapraszam na otwarcie nowego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, przy ul. Igołomskiej 17a, w poniedziałek, 29 czerwca, o godz. 12.00.
Rafał Perłowski
Zastępca Dyrektora Wydziału Komunikacji Społecznej