10 sierpnia aplikacja Karty Krakowskiej zostanie wygaszona, co oznacza, że przestanie ona funkcjonować jako nośnik uprawnień Karty Krakowskiej. Zastąpi ją aplikacja mKraków.
Przede wszystkim brak powodów do obaw – wszystkie zniżki, dostęp do biletów okresowych komunikacji miejskiej i inne uprawnienia Karty Krakowskiej pozostaną bez zmian. Wystarczy zainstalować aplikację mKraków i aktywować usługę Karty Krakowskiej.
Wygaszenie aplikacji Karty Krakowskiej nie oznacza likwidacji konta użytkownika Karty Krakowskiej, a przeniesienie mobilnej Karty Krakowskiej z aplikacji Karty Krakowskiej do aplikacji mKraków nie wymaga składania ponownego wniosku o wydanie karty ani zmiany danych do logowania. Plastikowa Karta Krakowska działa bez zmian.
Wkrótce obecna aplikacja Karty Krakowskiej przestanie działać, dlatego lepiej nie odkładać zmiany na ostatnią chwilę. Co więcej, mKraków oferuje znacznie więcej funkcji – usługi parkowania, Krakowską Kartę Rodzinną 3+, rozkład jazdy komunikacji miejskiej, aktualności z miasta i wiele innych! Więcej informacji o aplikacji mKraków.
Sprawdź, jakie korzyści oferuje i dołącz do programu Karty Krakowskiej na stronie www.kk.krakow.pl
Więcej informacji o aplikacji mKraków znajdziesz na naszej stronie.