Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniu w dniu 13 lutego 2017 r. inaugurującym proces konsultacji projektu Strategii Rozwoju Kultury w Krakowie 2030. Spotkanie odbyło się na Scenie na Sarego 7 (Teatr Bagatela) i wzięło w nim udział ogółem ok. 140 osób.
Serdecznie zapraszamy do dalszego uczestnictwa w konsultacjach poprzez pracę grup tematycznych oraz przesłanie uwag pisemnych.
TEMATYCZNE GRUPY WARSZTATOWE
Na podstawie przebiegu spotkania inauguracyjnego zdecydowaliśmy się na kontynuację prac w grupach:
1. Współpraca międzysektorowa
Zagadnienia, nad którymi będziemy pracować podczas spotkań:
2. Edukacja kulturalna
Zagadnienia nad którymi będziemy pracować podczas spotkań:
3. Wsparcie artystów
Zagadnienia nad którymi będziemy pracować podczas spotkań:
4. Kultura lokalnie
Zagadnienia nad którymi będziemy pracować podczas spotkań:
5. Dostępność
Zagadnienia nad którymi będziemy pracować podczas spotkań:
Każda z grup odbędzie dwa spotkania w marcu, w trakcie których będzie pracować nad i zmianami w projekcie Strategii Rozwoju Kultury w Krakowie do roku 2030 (dostępny pod linkiem).
Osoby zainteresowane pracą w grupach tematycznych, prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym znajdą Państwo terminy spotkań. Formularz jest dostępny pod linkiem.
Prosimy o uzupełnienie formularza niezależnie od tego, czy podczas spotkania inauguracyjnego zapisywali się Państwo do udziału w dalszych pracach.
Można uczestniczyć w pracy więcej niż jednej grupy.
Tych z Państwa, którzy nie będą mogli się zaangażować w dalsze prace w grupach tematycznych, prosimy o wyrażenie swoich opinii w konsultacjach pisemnych poprzez wypełnienie formularza (dostępnego pod linkiem) do 23 marca 2017 r.
Również osoby uczestniczące w pracach grup tematycznych mogą zgłosić uwagi pisemne przez formularz.
Aktualne informacje na temat kolejnych etapów konsultacji Strategii Rozwoju Kultury w Krakowie do roku 2030 będą publikowane na stronie www.krakow.pl/kultura/strategia oraz wydarzeniu na portalu Facebook.
W sprawach związanych z konsultacjami proszę o kontakt z Przemysławem Dziewitkiem: przemek@pracowniaobywatelska.pl, +48 604 585 828.