Od poniedziałku, 27 września autobusy linii aglomeracyjnej nr 262 kursują na trasie wydłużonej do miejscowości Rawałowice w gminie Kocmyrzów-Luborzyca.
„Czyżyny Dworzec” – ... – „Kocmyrzów-Luborzyca Urząd Gminy”, Luborzyca, ul. Jagiellońska, droga wojewódzka nr 776, Pietrzejowice, Rawałowice – „Rawałowice Kapliczka”
Na nowym odcinku trasy zostały uruchomione następujące przystanki:
Linia nadal kursuje tylko w dni powszednie w godzinach szczytu i realizuję tę samą liczbę kursów. Rozkład jazdy został zmieniony. Szczegóły na stronie internetowej ztp.krakow.pl.