Przy budowie metra Kraków łączy siły z uczelniami i instytutem badawczym
data: poniedziałek, 11 maja
godzina: 9.15
miejsce: hol prezydencki Urzędu Miasta Krakowa, Pl. Wszystkich Świętych 3-4
Zapraszam na briefing prasowy po podpisaniu przez Prezydenta Miasta Krakowa listu intencyjnego dotyczącego nawiązania z krakowskim środowiskiem akademickim i naukowym współpracy w zakresie prac badawczo-rozwojowych przy budowie metra.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 11 maja, o godz. 9.15 w holu prezydenckim Urzędu Miasta Krakowa, Pl. Wszystkich Świętych 3-4.
W briefingu wezmą udział prezydent Krakowa Aleksander Miszalski, zastępca prezydenta Krakowa Stanisław Mazur oraz przedstawiciele Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Rolniczego, Akademii Sztuk Pięknych oraz Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych.
Joanna Krzemińska
Rzeczniczka prasowa Prezydenta Miasta Krakowa