Start rozwiń menu
Komunikat archiwalny

Przy budowie metra Kraków łączy siły z uczelniami i instytutem badawczym

data: poniedziałek, 11 maja

godzina: 9.15

miejsce: hol prezydencki Urzędu Miasta Krakowa, Pl. Wszystkich Świętych 3-4

Zapraszam na briefing prasowy po podpisaniu przez Prezydenta Miasta Krakowa listu intencyjnego dotyczącego nawiązania z krakowskim środowiskiem akademickim i naukowym współpracy w zakresie prac badawczo-rozwojowych przy budowie metra.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 11 maja, o godz. 9.15 w holu prezydenckim Urzędu Miasta Krakowa, Pl. Wszystkich Świętych 3-4.

W briefingu wezmą udział prezydent Krakowa Aleksander Miszalski, zastępca prezydenta Krakowa Stanisław Mazur oraz przedstawiciele Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Rolniczego, Akademii Sztuk Pięknych oraz Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych.

 

Joanna Krzemińska

Rzeczniczka prasowa Prezydenta Miasta Krakowa

pokaż metkę
Podmiot publikujący: Referat Mediów Miejskich
Data publikacji: 2026-05-08
Data aktualizacji: 2026-05-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź