Komunikat archiwalny

Sylwester: lasery zamiast fajerwerków

Największe muzyczne spotkanie Sylwestrowe w Polsce już dziś na Rynku Głównym w Krakowie. Tak jak w roku ubiegłym zamiast fajerwerków, o północy będzie można podziwiać specjalnie przygotowany pokaz laserów oraz wyjątkowe wizualizacje.

Sylwester: lasery zamiast fajerwerków
Fot. www.wandzelphoto.com

Wszystko wskazuje na to, że tradycyjne pokazy fajerwerków prezentowane podczas wielkich wydarzeń na otwartym powietrzu odchodzą do lamusa. Tak jak w ubiegłym roku, Sylwester w Krakowie będzie kolejnym ogromnym wydarzeniem multimedialno-muzycznym bez elementów pirotechniki. Wszystko z myślą o zaniepokojonych wystrzałami mieszkańcach, zwierzętach i środowisku. Niewątpliwie pokazy sztucznych ogni mają także wpływ na jakość powietrza.

W trakcie trwania całej imprezy organizatorzy zapewnią doskonałą oprawę muzyczną i artystyczną. Kulminacja jutrzejszego show nastąpi tuż po północy gdzie świętujący Nowy Rok na Rynku Głównym oraz widzowie przed TV będą mogli zobaczyć multimedialne show łączące światło i dżwięk przy pomocy ponad 1500 laserowych świateł, z czego ponad 1000 to inteligentne punkty światła, które dają niezapomniany efekt wizualny.

Przypominamy, że aby dostać się w okolicę sceny, będzie trzeba przejść przez specjalne bramki bezpieczeństwa, które ostaną umieszczone na rogu ulicy Sławkowskiej i Szczepańskiej, św. reklama Anny i Wiślnej oraz między wylotem ulicy św. Jana a Sukiennicami. Na miejsce zabawy nie będzie można wnieść żadnego alkoholu, sztucznych ogni ani szklanych butelek. Nie będą wpuszczane osoby pod wpływem alkoholu. Na terenie imprezy nie będzie można także kupić napojów alkoholowych.

Wszystkie informacje organizacyjne znajdą Państwa na stronie: www.sylwester.krakow.pl

Pokaż metkę
Autor: ANNA WAWRUCH
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także