Komunikat archiwalny

Ankieterzy „TAK! Dla czystego powietrza” tylko z identyfikatorami

Przypominamy, że w ramach akcji „TAK! Dla czystego powietrza”, prowadzonej przez ankieterów odwiedzających krakowskie gospodarstwa domowe uprawnionymi w ramach umowy podpisanej z UMK do prowadzenia działań informacyjnych w kwestii wymiany pieców węglowych na ogrzewanie ekologiczne są tylko osoby posiadające identyfikatory, na podstawie których można przeprowadzić ich weryfikację. 

Ankieterzy „TAK! Dla czystego powietrza” tylko z identyfikatorami
Fot. krakow.pl

W związku z powtarzającymi się sytuacjami dotyczącymi odwiedzin naszych ankieterów w ramach kampanii „Tak! Dla czystego powietrza”, prowadzonej w dniach od 13 stycznia do 25 marca 2016 roku - część mieszkańców twierdzi, że w ostatnich dniach był już ktoś przedstawiający się jako pracownik/przedstawiciel Urzędu Miasta Krakowa - pobierał dane od mieszkańców i obiecywał całościowe załatwienie sprawy dofinansowania i wymiany pieców. 

Z informacji ankieterów wynika także, że osoby te nie legitymowały się żadnym identyfikatorem, uprawniającym do tego typu odwiedzin.

Przypominamy, że osobami uprawnionymi do odwiedzania w ramach kampanii „Tak! Dla czystego powietrza” w ramach umowy podpisanej z UMK są tylko osoby posiadające identyfikatory, na podstawie których można przeprowadzić ich weryfikację w UMK pod nr tel.: 12 616 8848. 

Za działania osób nie posiadających takich identyfikatorów uprawniających do odwiedzin mieszkańców – Urząd Miasta Krakowa nie ponosi odpowiedzialności.

Tak dla czystego powietrza - identyfikator


 

Pokaż metkę
Autor: ANNA WAWRUCH
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także