Komunikat archiwalny

Stań „OKO w OKO z parkiem” i wygraj

Pasjonujesz się fotografią? Lubisz odkrywać zielone miejsca w Krakowie? Jeśli tak, stań „OKO w OKO z parkiem” i weź udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Zarząd Zieleni Miejskiej. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci voucherów do wykorzystania w sklepie Foto Plus, a podsumowaniem konkursu będzie wystawa w prestiżowej scenerii krakowskich Plant oraz wyjątkowy kalendarz. Prace można przesyłać do 31 sierpnia.

Stań „OKO w OKO z parkiem” i wygraj
Fot. ZZM

W Krakowie znajdują się aż 44 parki, ale większość z mieszkańców kojarzy jednak zaledwie kilka z nich. Planty, park Jordana, park Bednarskiego czy park Krakowski to parki, o których słyszał chyba każdy. A co z pozostałymi? Konkurs „OKO w OKO z parkiem” to doskonała okazja do odkrycia nowych, zielonych zakątków w naszym mieście.

Konkurs został podzielony na trzy kategorie:

Kategoria I: ODKRYWCA – „Odkrywamy parki Krakowa”
Zrób zdjęcie jednego z parków wybranego w ramach każdej z 6 grup. Można przedstawić maksymalnie 2 zdjęcia, jednego wybranego w ramach grupy parku. Maksymalna liczba zdjęć przedstawionych w ramach kategorii to 12 sztuk. Więcej informacji w załączniku do Regulaminu.

Kategoria II: GOSPODARZ – „Najpopularniejsze parki Krakowa”
Zrób piękne zdjęcia trzech wybranych w ramach kategorii II: GOSPODARZ parków z poniżej wymienionych. Można przedstawić maksymalnie 2 zdjęcia każdego z parków. Maksymalna liczba zdjęć przedstawionych w ramach kategorii to 6 sztuk. Więcej informacji w załączniku do Regulaminu.

Kategoria III: MISTRZ fotografii parkowej

Ta kategoria to wyzwanie dla prawdziwego MISTRZA. Zrób piękne zdjęcia w każdym z 44 krakowskich parków. Można przedstawić maksymalnie 2 zdjęcia każdego z parków. Maksymalna liczba zdjęć przedstawionych w ramach kategorii to 88 sztuk. Więcej informacji w załączniku do Regulaminu.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: zzm.krakow.pl/index.php/aktualnosci/338-konkurs-fotograficzny-oko-w-oko-z-parkiem.html.

 

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także