Komunikat archiwalny

10 lat dwutygodnika miejskiego KRAKÓW.PL!

Od 5 stycznia, przed Pawilonem Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych można oglądać wystawę poświęconą jubileuszowi dwutygodnika miejskiego KRAKÓW.PL.

10 lat dwutygodnika miejskiego KRAKÓW.PL!
Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Pierwszy numer dwutygodnika ukazał się 16 stycznia 2008 r. Już od 10 lat gazeta nieprzerwanie ukazuje się w co drugą środę, by informować krakowian o najważniejszych miejskich inicjatywach, wydarzeniach i projektach.  

Przez 10 lat dwutygodnik dokumentował współczesną historię naszego miasta, co świetnie pokazują jego okładki. Nowe linie tramwajowe, węzły komunikacyjne, parkingi, obiekty sportowe, muzea, Centrum Kongresowe ICE, TAURON Arena Kraków – można by długo wymieniać, co zmieniło się w naszym mieście podczas ostatniej dekady. Warto zatem spojrzeć na 211 okładek KRAKOWA.PL, które nie tylko ilustrują historię naszego miasta, ale  także pokazują jego piękno. Wystawę można oglądać do 2 lutego.

Pokaż metkę
Autor: Beata Klejbuk - Goździalska
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także