Komunikat archiwalny

Zimowe ferie z Centrum Młodzieży

W tym roku uczniowie małopolskich szkół skorzystają z zimowego odpoczynku jako jedni z ostatnich – ferie zimowe w naszym regionie rozpoczną się 12 lutego, a zakończą 25 lutego. Miejskie placówki: szkoły, instytucje kultury, biblioteki i ośrodki sportowe, przygotowują programy atrakcyjnych zajęć dla młodych krakowian, którzy zimową przerwę spędzą w mieście. Zapisy rozpoczęło już w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana – pod hasłem „Zimowy zawrót głowy” odbywać się tam będą zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Zimowe ferie z Centrum Młodzieży
Fot. materiały prasowe

Zajęcia będą prowadzone od 12 do 23 lutego, od 8.00 do 16.00. W czasie pobytu dzieci codziennie dostaną obiad. Wezmą także udział w różnorodnych warsztatach i  wycieczkach. Będzie także okazja nadrobić filmowe zaległości, bo codziennie przewidziano seans w kinie Paradox.

Zapisy uczestników przyjmowane są od 8 do 26 stycznia telefonicznie (12/430 00 15 wew. 237 lub 202) lub e-mailowo: gmorbitzer@cmjordan.krakow.pl lub sekretariat@cmjordan.krakow.pl.

Opłata za dzień pobytu wynosi 30 zł, przy zapisie i wpłacie na więcej niż pięć dni – 25 zł. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność wpłat.

Szczegółowe informacje i regulamin można znaleźć na stronie www.cmjordan.krakow.pl.

ferie, dzieci, młodzież, centrum kultury

 

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także