Godziny pracy magistratu w okresie świąt wielkanocnych

Urząd Miasta Krakowa będzie nieczynny w Wielki Piątek, 30 marca, oraz w Wielką Sobotę, 31 marca. Dotyczy to także punktów obsługi mieszkańców w galeriach handlowych przy ul. Stawowej 61, ul. Kamieńskiego 11 oraz al. Bora-Komorowskiego 41.

Godziny pracy magistratu w okresie świąt wielkanocnych
Fot. Magiczny Kraków

30 marca będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miasta Krakowa. Jest to dzień wyznaczony przez pracodawcę jako wolny do odbioru za przypadające w sobotę 6 stycznia święto Trzech Króli. Dotyczy to także pracowników obsługujących mieszkańców w galeriach handlowych: w Galerii Bronowice, w Galerii Bonarka City Center oraz w Galerii „Serenada”.

W Wielki Piątek, 30 marca, Urząd Stanu Cywilnego w Krakowie będzie nieczynny.

31 marca pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Lubelskiej 27 pełnić będą dyżur w zakresie rejestracji bieżących zgonów. Akty zgonów będą sporządzane od godziny 7.40 do godziny 15.20. Jednocześnie pod nr tel. 12 61 65 531 pracownik USC będzie udzielał informacji w tym zakresie.

31 marca punkty obsługi mieszkańców w galeriach handlowych: w Galerii Bronowice, w Galerii Bonarka City Center oraz w Galerii „Serenada” będą nieczynne.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA PUSTUŁKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także