Komunikat archiwalny

III Piknik sąsiedzki w Czyżynach

Dziś, w niedzielę, 17 czerwca na terenie zielonym między blokiem na os. 2 Pułku Lotniczego 44 a aleją Jana Pawła II odbędzie się III Piknik sąsiedzki w Czyżynach. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich, nie tylko mieszkańców Czyżyn.

III Piknik sąsiedzki w Czyżynach
Fot. materiały prasowe

Wśród licznych atrakcji przygotowano między innymi malowanie twarzy, modelowanie baloników, puszczanie ogromniastych baniek, malowanie na folii rozciągniętej między drzewami, akcję „Uwolnij książkę” czyli możliwość przyniesienia swoich książek i zabrania do domu cudzych, poczęstunek (ciasteczka, rodzynki itd.), grill (zachęcamy do przyniesienia własnych smakołyków) i wiele, wiele więcej!

Ponadto organizatorzy zachęcają do wzięcia ze sobą książki/ek do wymiany, czegoś do jedzenia, picia, kocyków, piłki, gry itd a także dobry nastrój, rodzinę, sąsiada i sąsiadkę!

Jeśli Wy/Wasza organizacja/grupa chcecie włączyć się w organizację pikniku, np. przygotować jakąś atrakcję, zaprezentować swoją działalność, zbierać podpisy pod petycją itd., dajcie znać! Piszcie na wspolneczyzyny@gmail.com.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

piknik sasiedzki

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także