Komunikat archiwalny

Kandydaci do Nagrody im. Dietla poszukiwani

Do 7 lutego br. można zgłaszać kandydatów do Nagrody im. Józefa Dietla przyznawanej osobom działajacym na terenie województwa małopolskiego za wybitne osiągnięcia i pracę na rzecz społeczności lokalnej, samorządu terytorialnego i rozwoju regionalnego.

Kandydaci do Nagrody im. Dietla poszukiwani
Fot. Magiczny Kraków

Nagrodę już po raz siódmy przyzna Korporacja Samorządowa im. Józefa Dietla. Nagroda oraz dyplomy honorowe zostaną wręczone 19 marca br. w Dniu św. Józefa patrona Krakowa i Prezydenta Dietla.

Nagroda im. Józefa Dietla jest przyznawana osobom fizycznym prowadzącym swoje działania na terenie województwa małopolskiego za wybitne osiągnięcia i pracę na rzecz społeczności lokalnej, samorządu terytorialnego i rozwoju regionalnego. Osoby prawne i jednostki organizacyjne, a także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, mogą zostać wyróżnione Dyplomem Honorowym Nagrody.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać osoby fizyczne i prawne z Małopolski. Przyzna ją specjalnie wyłoniona Kapituła. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.ks.org.pl.

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA FIEDOROWICZ-RAZMUS
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Zobacz także