Eko-logiczni - rekrutacja

Eko-logiczni - rekrutacja
Fot. Magiczny Kraków

W tym miejscu zamieszczamy dokumenty dotyczące rekrutacji do projektu "Eko-logiczni"
 

 

Regulamin rekrutacji

zał. nr 1 - oświadczenie dyrektora

zał. nr 2 - deklaracja uczestnictwa w projekcie

zał. nr 3 - oświadczenie o danych

zał. nr 4 - deklaracja uczestnictwa dziecka w projekcie

 

 

Wykaz samorządowych przedszkoli oraz szkół zakwalifikowanych do projektu

„Eko-logiczni – edukacja ekologiczna”

 

Lp.

Nazwa placówki

Dyrektor placówki

1.

Samorządowe Przedszkole nr  29

Marzanna Opozda

2.

Samorządowe Przedszkole nr  43

Małgorzata Żak-Maślanka

3.

Samorządowe Przedszkole nr  45

Joanna Wójcik

4.

Samorządowe Przedszkole nr  77

Bożena Białas

5.

Samorządowe Przedszkole nr  110

Anna Job

6.

Samorządowe Przedszkole nr  138

Jadwiga Lipka-Wadowska

7.

Samorządowe Przedszkole nr  142

Ewa Opałka

8.

Samorządowe Przedszkole nr  165

Lucyna Zimowska

9.

Samorządowe Przedszkole nr  175

Agnieszka Kalicka

10.

Samorządowe Przedszkole nr  182

Małgorzata Kaplińska

________

_____________________________________

_______________________________

1.

Szkoła Podstawowa nr 1

Elżbieta Migocka

2.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3

Beata Eisler

3.

Szkoła Podstawowa nr 7

Anna Kalafar

4.

Szkoła Podstawowa nr 25

Barbara Pyzik

5.

Szkoła Podstawowa nr 32

Ewa Poznańska

6.

Szkoła Podstawowa nr 43

Ewa Tomczyk

7.

Szkoła Podstawowa nr 47 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Jolanta Klimowska

8.

Szkoła Podstawowa nr 49

Magdalena Piwowar

9.

Szkoła Podstawowa nr 51, klasy gimnazjalne dotychczasowego Gimnazjum nr 82  – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 53

Iwona Jabłonka

10.

Szkoła Podstawowa nr 56

Alicja Kapcia

11.

Szkoła Podstawowa nr 58

Jerzy Zychal

12.

Szkoła Podstawowa nr 61

Urszula Banaś

13.

Szkoła Podstawowa nr 62

Ewa Mączka

14.

Szkoła Podstawowa nr 65

Lucyna Mendel-Brania

15.

Szkoła Podstawowa nr 66 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7

Jacek Tomana

16.

Szkoła Podstawowa nr 72

Beata Wieciech

17.

Szkoła Podstawowa nr 87, klasy gimnazjalne dotychczasowego Gimnazjum nr 46 – Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2

Dorota Petlic

18.

Szkoła Podstawowa nr 93

Maciej Guzikowski

19.

Szkoła Podstawowa nr 97

Maria Madej

20

Szkoła Podstawowa nr  106

Joanna Konieczna-Sierak

21.

Szkoła Podstawowa nr 109, klasy gimnazjalne dotychczasowego Gimnazjum nr 13 – Zespół Szkół nr 5

Renata Rausińska

22.

Szkoła Podstawowa nr 111

Bernadetta Bochenek

23.

Szkoła Podstawowa nr 133 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8

Agata Luber

24.

Szkoła Podstawowa nr 153

Jan Hrynczuk

25.

Szkoła Podstawowa nr 155

Anna Kurek

 

 

 

 

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Dominika Kaszuba
Podmiot publikujący: Wydział Edukacji