Aktualności

Podsumowanie Kongresu 22-23 października 2018

III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej już za nami!

W dniach 22-23 października 2018 w Centrum Kongresowym ICE Kraków po raz trzeci spotkaliśmy się w szerokim gronie specjalistów i przedstawicieli związanych z szeroko pojętą branżą turystyki medycznej.

Sesja B2B z kontrahentami z Ukrainy

Z przyjemnością informujemy, że wydarzeniem towarzyszącym III Kongresowi Turystyki Medycznej będzie misja kontrahentów z Ukrainy organizowana przez Polską Organizację Turystyczną! Przewidziana jest sesja B2B oraz wizyty w krakowskich placówkach medycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do wzięcia udziału w wydarzeniach.

PROGRAM KONGRESU JUŻ DOSTĘPNY!

Kraków jest znany z wysoko wyspecjalizowanych lekarzy praktykujących medycynę na najwyższym poziomie.

Jak się okazuje, nasze miasto słynie z tego nie tylko w Polsce - coraz częściej kliniki krakowskie są wybierane również przez pacjentów zagranicznych.

III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

W imieniu Prezydenta Miasta Krakowa Prof. Jacka Majchrowskiego z przyjemnością informujemy, iż w dniach 22 - 23 października 2018 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej. Poprzednie edycje spotkały się ze sporym zainteresowaniem branży turystycznej oraz placówek medycznych, w związku z czym mamy nadzieję, że trzecie spotkanie z gronem wieloletnich praktyków i specjalistów spełni Państwa oczekiwania i przyczyni się do rozwoju turystyki medycznej w Krakowie!

POLECAMY