Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Otwarte forum innowacji dla zdrowia i jakości życia

26 listopada w Krakowie odbędzie się Life Science Open Space 2019 – branżowe wydarzenie skierowane do specjalistów, pasjonatów i aktywistów działających w szeroko rozumianym obszarze biotechnologii i zdrowia.

Fot. materiały prasowe

W tym roku organizatorzy zapraszają do hali EXPO Kraków na ul. Galicyjskiej 9, gdzie spotkać będzie można osoby otwarte na współpracę i szukające partnerów do rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć w różnych dziedzinach – od żywności, medycyny, farmacji i środowiska po informatykę, budownictwo, transport, wypoczynek i innych.

Networking będzie tylko jedną z wielu części programu forum. Przygotowana przez Klaster LifeScience Kraków agenda składa się z następujących czterech modułów:

  • współpraca – czyli krótkie prezentacje dotyczące potrzeb lub możliwości nawiązania współpracy w ramach projektów naukowych, badawczo-rozwojowych, start-upowych i biznesowych;
  • inspiracje  - wieczór atrakcji, z których każda ma za zadanie poruszyć intelektualnie i emocjonalnie, pokazać możliwości i pobudzić do działania;
  • partnering - okazja do spotkań jeden na jeden z  potencjalnymi partnerami w celu przedstawienia i omówienia oferty, pomysłu lub potrzeby;
  • wystawa - przestrzeń dla prezentacji produktów i usług na stoiskach firmowych i projektowych.

– Nasze forum tworzy wspólną platformę dla pomysłów i szans, współpracy i konkurencji. Ich celem jest zastosowanie wiedzy i technologii poprzez innowacyjność i przedsiębiorczość, by rozwiązać aktualne i przyszłe problemów. Chcemy także, by organizacja forum pomogła w wykorzystaniu szans związanych z wyzwaniami cywilizacyjnymi i stale rosnącym tempem życia – mówi Kazimierz Murzyn, dyrektor zarządzający Klastra LifeScience Kraków.

Ważnym aspektem forum jest możliwość aktywnego uczestnictwa – nie tylko jako odbiorca, lecz również jak prelegent. W tym celu należy zgłosić prezentację z zaproponowanych przez organizatorów tematów (m.in. printed health, robotyka medyczna, innowacje społeczne czy biogospodarka). Autorzy najciekawszych zgłoszeń będą mieli okazję wystąpić przed zgromadzonym audytorium.

Istnieje także możliwość zgłoszenia projektów do sesji specjalnych, obejmujących następujące obszary: Digital Health – Centrum Zindywidualizowanej Medycyny Obliczeniowej, Kariera, Start-Up Scena oraz Business Development.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: MIROSŁAW PALUCHOWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-10-04
Data aktualizacji: 2019-10-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź