Dzień otwarty Magistratu
14 czerwca odbył się Dzień Otwarty Magistratu pod hasłem „Daj się zaprosić!”, podczas którego mieszkańcy mogli zajrzeć do Pałacu Wielopolskich, poznać jego historię i spotkać osoby oraz instytucje współtworzące Kraków. Na Placu Wszystkich Świętych przygotowano występy, konkursy, warsztaty, atrakcje dla dzieci, turniej szachowy, spacery tematyczne oraz strefy poświęcone ekologii, zdrowiu, kulturze i edukacji. Wydarzenie miało rodzinny charakter i łączyło dobrą zabawę z możliwością lepszego poznania miasta oraz działania samorządu.
pokaż metkę
Podmiot publikujący:
Referat Mediów Miejskich
Data publikacji:
2026-06-22
Data aktualizacji:
2026-06-22