Kultura rozwiń menu
Fotografia wydarzenia
  • Data:

    2026-02-01

  • Miejsce:

    Kinokawiarnia KIKA, ul. Krasickiego 18

  • Kategoria:

    Cykle filmowe

Mała KIKA to coniedzielne filmowe spotkania dla młodych widzów połączone z ciekawymi warsztatami.

1 lutego (niedziela), godz. 12.00

BASIA. RADZĘ SOBIE! | Basia. Radzę sobie!, reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Ignas Meilūnas, Polska 2024, 53’

BASIA I NARTY | BASIA I REMONT | BASIA I WYPRAWA NA GRZYBY | BASIA I OPIEKUNKA | BASIA I TELEFON

Rezolutna pięciolatka powraca w zimowym wydaniu! Pełna energii Basia wraz ze swoją rodziną i nierozłącznym kompanem Miśkiem Zdziśkiem są gotowi na nowe, su-pe-ro-we przygody

Basia zawsze jest sobą. Zadaje dużo pytań i szuka odpowiedzi. Mówi, co myśli, i jest pełna zaraźliwej radości życia. Zawsze gotowa do zabawy, nie może się doczekać rodzinnego wyjazdu na grzyby! Nawet niepewne sytuacje, jak nagły remont mieszkania, nowa opiekunka, czy nauka jazdy na nartach, nie są jej straszne. Dlaczego? Bo Basia radzi sobie ze wszystkim!

Serial Basia to adaptacja uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Przedstawione w nim przygody zachęcają do odwagi w byciu sobą oraz uczą poszanowania dla świata. Jest to serial pełen radości, empatii oraz zabawy odpowiedniej na każdy dzień i każdy humor.

Kategoria wiekowa 4+

/materiały organizatora/