11. edycja Akcji SOS - Uczelnie Schroniskom

Akcja SOS – Uczelnie Schroniskom to odbywające się cyklicznie już od ponad dziesięciu lat wydarzenie, którego celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom z okolic Krakowa.

11. edycja Akcji SOS - Uczelnie Schroniskom
Fot. akcja SOS

W tym roku Akcja rozpocznie się 20.11.2017 i potrwa do 17.12.2017. Studenci, doktoranci i pracownicy uczelni 4 tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia będą zbierać suchą i puszkowaną karmę dla psów i kotów, także weterynaryjną dla zwierząt w okresie rekonwalescencji oraz koce i zabawki. Dary te zostaną przekazane dla Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, przytuliska w Harbutowicach oraz schroniska dla bezdomnych zwierząt PSIE POLE w Racławicach. Za zebrane do specjalnie oznakowanych puszek datki finansowe zakupimy niezbędne leki i akcesoria weterynaryjne jak również materiały potrzebne schroniskom.

Każdy mieszkaniec Krakowa będzie mógł przynieść choćby najmniejszą paczkę karmy lub kocyk, piłeczkę albo datek do najbliższej uczelni lub instytutu PAN, które biorą udział w Akcji SOS. Szczegółowe dane oraz miejsca zbiórek tutaj i tutaj.

Zapraszamy!

Termin:
20 listopada - 17 grudnia 2016 r.
Osoba kontaktowa:
Łukasz Binkowski
Email:
ljbinkowski@gmail.com
Data: 2017-11-29 Pokaż metkę
Osoba publikująca: JUSTYNA ZINKIEWICZ-GROCHOT
Podmiot publikujący: