Kalendarz imprez targowych w roku 2017 - najbliższe: Mistrzowie w swoim fachu – Targi HORECA®/ GASTROFOOD®/ ENOEXPO®

Takiego wydarzenia jeszcze nie było: 55 muzyków Orkiestry Wieniawa zagra koncert, w rytm którego mistrzowie kuchni będą tworzyć swoje kulinarne dzieła. Organizatorzy postanowili uczynić głównymi bohaterami jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® ludzi, którzy tworzą tę branżę, kreują trendy i powodują, że przygotowywane potrawy stają się dziełami sztuki. To właśnie im dedykowana jest Kuchnia Mistrzów, a także niecodzienne wydarzenie - koncert „Mistrzowie Menu”, który odbędzie się 15.11.2017 o godz. 16.00 w EXPO Kraków.

Kalendarz imprez targowych w roku 2017 - najbliższe: Mistrzowie w swoim fachu – Targi HORECA®/ GASTROFOOD®/ ENOEXPO®
Fot. www.krakow.pl

Wyjątkowy koncert orkiestry Wieniawa wraz z prezentacją multimedialną to niejedyny projekt specjalny, przygotowany przez organizatorów w związku z 25. edycją Targów HORECA®. Do udziału w kolejnym zaprosili Piotra Grymka, kompozytora młodego pokolenia, który podjął się stworzenia unikatowej kompozycji dźwięków, będącej kompilacją odgłosów, które otaczają Wystawców w codziennej pracy.

„Wirtuozi Kuchni” to temat przewodni tegorocznej Kuchni Mistrzów, podczas której najlepsi w Polsce szefowie kuchni i kucharze podzielą się wiedzą i zaprezentują najnowsze trendy w gastronomii. Wśród nich zaproszonych gości znajdą się m.in.: Aleksander Baron, Wojciech Harapkiewicz, Waldemar Hołówka, Janusz Pyra, Krzysztof Gawlik, Janusz Fic i Marcin Makiato Wójciak. Tradycyjnie Targom HORECA® towarzyszyć będzie Krakowski Bieg Kelnerów, próba bicia Rekordu Guinnessa w kategorii „Najwięcej kieliszków do wina trzymanych w dłoni jednocześnie” oraz Mistrzostwa Polski CUP TASTERS 2018. Najlepsi specjaliści zarządzania podzielą się swoim przepisem na perfekcyjnie funkcjonujący biznes w ramach Akademii HORECA®.

Równocześnie z Targami HORECA® odbędą się 15. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®. To jedyna tego typu impreza w Polsce, która pod jednym dachem gromadzi tak wielu przedstawicieli branży winiarskiej: producentów, importerów i dystrybutorów. Krajem partnerskim tegorocznej edycji Targów są Włochy. W ramach Akademii ENOEXPO® zorganizowane zostaną prelekcje, degustacje oraz spotkania z wybitnymi sommelierami m.in. Elizabeth Gabay MW. Nieodłącznym elementem Targów jest pasjonująca rywalizacja w konkursie winiarskim o Medal Targów ENOEXPO®, który jest prestiżowym znakiem jakości, świadczącym o wyjątkowych walorach smakowych trunku i pomagającym winom odnieść komercyjny sukces.  

Koncert Mistrzowie Menu

Termin:
15 - 17 listopada 2017 r.
Osoba kontaktowa:
Iwona Miliszkiewicz
Email:
miliszkiewicz@targi.krakow.pl

Organizator:

Targi w Krakowie sp. z o.o.
Data: 2017-11-09 Pokaż metkę
Osoba publikująca: JUSTYNA ZINKIEWICZ-GROCHOT
Podmiot publikujący: