Koncert Granie na SZczekanie

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Łukasz Lech serdecznie zapraszają na kolejny już koncert Granie na SZczekanie, który odbędzie się 27 listopada o godz. 18.30 w Filharmonii Krakowskiej. Jak co roku patronatem honorowym wydarzenie objęli Pan Prezydent Jacek Majchrowski oraz Duszpasterz Artystów Ks. Infułat Jerzy Bryła.

Koncert Granie na SZczekanie
Fot. pexels.com

Miło nam przekazać, że znani wykonawcy po raz kolejny zdecydowali się wesprzeć zwierzaki swoim talentem. W tym roku na scenie Filharmonii zobaczymy: Łukasza Lecha w roli prowadzącego koncert oraz aukcję, Krystynę Podleską, Annę Polony, Marię Szwajger-Kułakowską & Motyczyński Piano Duo, Renatę Żełobowską-Orzechowską, Mariusza Pędziałka, Michała Kwiatkowskiego, Antka Smykiewicza, Adama Sobierajskiego, Janusza Szydłowskiego, Magdę Hanausek przy akompaniamencie Macieja Machla i Piotra Wojnarowskiego oraz Nadię Sochę.

Na koncercie pojawią sie również dwa pieski do adopcji – ich historię przedstawi znana miłośniczka zwierząt Magda Hejda.

W czasie koncertu tradycyjnie odbędzie się aukcja, podczas której zlicytowane zostaną dary od znanych i lubianych.

Całkowity dochód z biletów, a także z aukcji przeznaczony zostanie na zakup sprzętu do Ultrasonografii do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Bilety w cenie 120zł, 80zł i 60zł do nabycia w biurze Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami -  ul. Floriańska 53, w InfoKraków – ul. Św. Jana 2 oraz w Filharmonii Krakowskiej –  ul. Zwierzyniecka 1.

Termin:
27 listopada 2017 r.

Organizator:

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
Data: 2017-11-03 Pokaż metkę
Osoba publikująca: JUSTYNA ZINKIEWICZ-GROCHOT
Podmiot publikujący: