Mobile Trends Awards 2017

Mobile Trends Conference to święto branży mobile, na którym pojawiają się wszyscy najważniejsi gracze. 1-2 marca 2018 roku odbędzie się już po raz 7. W Krakowie spotkają się praktycy, by wymienić się doświadczeniami oraz poznać nadchodzące trendy. Konferencji towarzyszyć będzie także uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone branżowe Oskary.

Mobile Trends Awards 2017
Fot. www.krakow.pl

Znani są już prelegenci, którzy opowiedzą m. in. o wyzwaniach, jakie stoją przed branżą mobile i jak wpływa ona na inne kanały sprzedaży. Pokażą jak marketerzy mogą wykorzystać dane mobile w swojej pracy oraz jak zachwycić dzięki odpowiednim wizerunkom stworzonym na potrzeby urządzeń mobilnych. Skupią się na tym, jak za pomocą mobile zwiększyć sprzedaż i osiągnąć lepsze efekty oraz zwielokrotnić zyski. Dowiesz się także, jak ujarzmić łańcuchy bloków, nawet jeśli nie jesteś specjalistą w tym zakresie, albo jak wykorzystać potencjał algorytmów do tworzenia chwytliwego CTA.

 

Dlaczego akurat MTC 2018, czyli co nas wyróżnia

Jest to jedyny taki przewodnik po najważniejszych trendach, które musi znać każdy, komu zależy na przyciągnięciu klienta w kanałach mobile. 25 praktyków podzieli się swoimi przepisami na sukces w m-commerce oraz w marketingu mobilnym. Dzięki udziałowi w networkingu masz szansę spotkać swoich przyszłych partnerów biznesowych i zamienić rozmowę przy kawie w początek negocjacji współpracy. Analiza przykładów da Ci natomiast możliwość wykorzystania konkretnych wskazówek w swojej pracy. To tylko niektóre z powodów, dla których warto z nami być!

Organizatorem jest ClickMaster Polska. Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ. Sponsorami są: Bank Zachodni WBK, SerwerSMS, In'saneLab, Miquido, Alterkom, Mood Up Team,  Norbsoft oraz Mobee Dick.

 

Kto tym razem zostanie wyróżniony prestiżową nagrodą i otrzyma statuetkę MTA?

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane co roku firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. Już od 7 lat konkurują ze sobą marki, oceniane za perfekcję, innowacyjność oraz dostosowanie do potrzeb użytkowników. Tylko najlepsze aplikacje i kampanie mają szansę na nominację! Statuetki zostaną przyznane podczas uroczystej gali 1 marca 2018 roku w Muzeum Manggha w Krakowie.

Organizator:

ClickMaster Polska
Data: 2018-02-01 Pokaż metkę
Osoba publikująca: EDYTA MARKIEWICZ
Podmiot publikujący: