Komunikat archiwalny

Elektroniczne formularze dla szkół jazdy

Od 11 lutego 2012 r. przedsiębiorcy prowadzący szkolenia dla kandydatów na kierowców będą zobowiązani do przekazywania do Urzędu Miasta Krakowa informacji o prowadzonych działaniach. Z myślą o ułatwieniu komunikacji z właścicielami szkół jazdy, Urząd Miasta Krakowa przygotował elektroniczne formularze, za pomocą których przez skrzynkę podawczą ePUAP, przedsiębiorcy będą mogli przesyłać wszystkie wymagane przepisami informacje.

Elektroniczne formularze dla szkół jazdy
Fot. www.krakow.pl

Od 11 lutego 2012 r. przedsiębiorcy prowadzący szkolenia dla kandydatów na kierowców będą zobowiązani do przekazywania do Urzędu Miasta Krakowa -  organu nadzorującego ich działalność - bieżących informacji o prowadzonych szkoleniach,  wszelkich zmianach dotyczących infrastruktury ośrodka oraz zmianach osób prowadzących szkolenie. Przekazywanie tych informacji w dotychczasowej formie (dokumentu papierowego) wymagałoby kilkukrotnej wizyty przedsiębiorcy w urzędzie w ciągu miesiąca, zatem wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli Szkół Jazdy, Urząd Miasta Krakowa opracował elektroniczne formularze, za pomocą których przez skrzynkę podawczą ePUAP, przedsiębiorcy będą mogli przesyłać wszystkie wymagane przepisami informacje.

Formularze zostaną przedstawione jutro (16 grudnia, piątek) podczas spotkania organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa z udziałem Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego i Komendy Miejskiej Policji w Krakowie  z przedsiębiorcami prowadzącymi ośrodki szkolenia kierowców.

Początek o godz. 9:00 w budynku Urzędu Miasta Krakowa na os. Zgody 2 (V piętro, sala konferencyjna). Prezentacja formularzy elektronicznych planowana jest po godz. 12.00. (JD)

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także