Komunikat archiwalny

Basen do wzięcia

Nowoczesne baseny, sauna, sklep i kawiarnia. W pierwszym półroczu tego roku zakończona zostanie budowa nowoczesnego basenu przy ul. Kurczaba 29. Miasto już teraz zaprasza do składania ofert na dzierżawę obiektu.

Basen do wzięcia
Fot. www.krakow.pl

W nowoczesnym obiekcie basenowym znajdować się będą baseny: pływacki (25 m x 12,5 m, 6 torów, głębokość 1,1-1,8 m, ze zlokalizowaną na antresoli trybuną) i rekreacyjny z dodatkowymi atrakcjami wodnymi (10,5 m x 5 m, głębokość 1,05 m), brodzik dziecięcy z atrakcjami wodnymi dla dzieci i zjeżdżalnią typu „słoń", rurowa zjeżdżalnia o długości 40 metrów, pomieszczenia odnowy biologicznej z saunami: suchą i mokrą, solarium oraz dwoma pomieszczeniami do masażu, a także pomieszczenia szatniowo-sanitarne. W budynku przewidziane są również szatnie odzieży wierzchniej, ogólnodostępne toalety, sklepik i kawiarnia z tarasem zewnętrznym.

Termin składania ofert mija 23 stycznia. Należy je przesyłać na adres Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie (ul. Walerego Sławka 10, 30-633 Kraków). Operatora basenu poznamy pod koniec stycznia.
Szczegółowe informacje na temat zasad dzierżawy basenu przy ul. Kurczaba 29 można na stronie internetowej Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. (MS)

Tagi: sport, kraków

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także