Komunikat archiwalny

Wybierz Kobietę Małopolski

Elżbieta Koterba – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rozwoju Miasta, Anna Okońska-Walkowicz – Zastępca ds. Edukacji i Spraw Społecznych, i Magdalena Sroka – Zastępca ds. Kultury i Promocji Miasta zostały nominowane do tytułu najbardziej Wpływowej Kobiety Małopolski 2012 w plebiscycie Gazety Krakowskiej. Kupony do głosowania są drukowane w kolejnych wydaniach gazety, głosować można także za pośrednictwem SMS-ów. Wyniki plebiscytu poznamy 8 marca.

Wybierz Kobietę Małopolski
Fot. www.krakow.pl

Kapituła plebiscytu wybrała 35 kandydatek do tytułu. Są wśród nich panie zajmujące się polityką, zarządzające wielkimi firmami i instytucjami, artystki, sportsmenki, przedstawicielki samorządu i świata mediów. Oprócz Elżbiety Koterby (która po dwóch tygodniach głosowania zajmuje pierwsze miejsce), Anny Okońskiej-Walkowicz i Magdaleny Sroki głosować można m.in. na Agnieszkę Radwańską, Krystynę Zachwatowicz, Annę Dymną i Zofię Gołubiew.

Głosować można na dwa sposoby: za pomocą telefonu komórkowego (wystarczy wysłać SMS o treści KOBIETA. Numer wybranej kandydatki pod numer 72355 (głosowanie do 2 marca) lub za pomocą kuponu dołączonego do Gazety Krakowskiej (można je przesłać lub przynieść do redakcji – al. Pokoju 3 – do 29 lutego). Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 8 marca 2012 r.

Aby głosować na Elżbietę Koterbę należy wysłać SMS o treści KOBIETA.17, na Annę Okońską-Walkowicz – KOBIETA.23, a na Magdalenę Srokę – KOBIETA.29. (KF)

Tagi: kraków

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także