Aktualności

Rekrutacja do projektu „W sile wieku”
Komunikat archiwalny 2018-05-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie ogłasza rekrutację na wolne stanowiska pracy: opiekun osoby niesamodzielnej i terapeuta zajęciowy w klubie samopomocy. Kandydatury można zgłaszać do 1 czerwca.

Prof. Philip Zimbardo w Krakowie
Komunikat archiwalny 2018-05-21

Czy możliwa jest firma bez szefa, jak przywrócić korporacji elastyczność start-upu i co jest nie tak z określeniem zasoby ludzkie? – te i inne tematy poruszać będą uczestnicy IV konferencji Leaders Island LiGHT, która odbędzie się 23 maja w krakowskim muzeum Manggha. Gościem specjalnym spotkania będzie prof. Philip Zimbardo.

Rozstrzygnięcie konkursu na nowe stoiska z pamiątkami i obwarzankami

36 projektów wpłynęło w konkursie na wykonanie projektu stoiska handlu obwoźnego w dwóch wariantach – dla handlu obwarzankami oraz dla handlu pamiątkami na terenie Parku Kulturowego Stare Miasto w Krakowie. Komisja Konkursowa po wnikliwej analizie projektów na pierwszym etapie konkursu wskazała pięć prac wyróżnionych do drugiego etapu.

CEIDG: sprawdź, czy Twój wpis posiada numer PESEL

19 maja 2018 r. upłynął termin na zgłoszenie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej numeru PESEL. Powyższy obowiązek dotyczy wyłącznie tych przedsiębiorców, którzy po 2001 r. nie uzupełnili wpisu o numer ewidencyjny PESEL.

Rekrutacja do projektu „W sile wieku”
Komunikat archiwalny 2018-05-17

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie ogłasza rekrutację na wolne stanowiska pracy: opiekun osoby niesamodzielnej i terapeuta zajęciowy w klubie samopomocy. Kandydatury można zgłaszać do 21 maja.

Targi pracy i przedsiębiorczości „Majówka z pracą”

W czwartek, 17 maja w TAURON Arenie Kraków odbyły się targi pracy i przedsiębiorczości „Majówka z pracą”. Było to wyjście naprzeciw potrzebom pracodawców oraz osób, które poszukują zatrudnienia, zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także młodzieży stojącej przed wyborem drogi zawodowej.

Krakowskie Spotkania INSPIRE
Komunikat archiwalny 2018-05-16

„Jedna Przestrzeń - różne spojrzenia” – to hasło przewodnie sympozjum z cyklu: Krakowskie Spotkania z INSPIRE. Konferencja odbędzie się od 17 do 18 maja, w Międzynarodowym Centrum Kultury, na Rynku Głównym 25. W wydarzeniu weźmie udział Elżbieta Koterba, zastępca prezydenta ds. rozwoju miasta.

Wystartowała XIII edycja konkursu Lodołamacze
Komunikat archiwalny 2018-05-12

Już po raz trzynasty kapituła konkursu Lodołamacze wybierze firmy, instytucje i osoby najbardziej angażujące się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Tworzą dla nich miejsca pracy i pokazują, że takie osoby mogą być doskonałymi pracownikami.

INDEX Investment Challenge – zainwestuj w przyszłość!

INDEX Investment Challenge to ogólnopolski konkurs inwestycyjny, organizowany przez Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Rejestracja uczestników odbywała się do 30 kwietnia, a sam konkurs wystartował 7 maja i potrwa przez 4 tygodnie. Celem konkursu INDEX Investment Challenge jest promowanie zarówno polskiego rynku kapitałowego, jak i aktywnego sposobu lokowania środków. Dla studentów z całej Polski jest to okazja do pogłębienia wiedzy dotyczącej finansów i ekonomii poprzez wykorzystanie jej w praktyce bez ponoszenia ryzyka.

Cloud DeveloperDays – konferencja dla programistów i architektów

W dniach 28–29 maja w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym EXPO Kraków, odbędzie się pierwsza edycja konferencji Cloud DeveloperDays. Wydarzenie skierowane jest do programistów i architektów tworzących oprogramowanie, które jest wdrażane lub integrowane z platformami chmurowymi, takimi jak Microsoft Azure, Google Cloud czy Amazon Web Services.