Komunikat archiwalny

Master Class, czyli jak być mistrzem

Jak wygrać rajd Dakar i założyć prywatny teatr? Już 16 kwietnia podczas Master Class w Centrum Kongresowym ICE na pytanie „jak się zostaje mistrzem w swojej dziedzinie?" odpowiedzą m.in. Rafał Sonik, Krystyna Janda, Michał Żebrowski i Zbigniew Boniek wsparci przez najlepszych psychologów biznesu. Patronat honorowy nad wydarzeniem opiął Prezydent Jacek Majchrowski.

Master Class, czyli jak być mistrzem
Fot. Wojciech Wandzel

Po raz pierwszy w Polsce, właśnie w Krakowie odbędzie się edukacyjne show z udziałem przedstawicieli biznesu, psychologii, kultury i sportu. Spotkania mają zainspirować, pokazać jak zostać liderem, jak rozwiązywać problemy na szczeblu przywódczym. Pomogą poznać własny potencjał przewodzenia innym.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Prezydent weźmie udział w spotkaniu pod hasłem „Zmiana paradygmatu". Opowie m. in. o tym, w jaki sposób jako lider lokalnej społeczności radzi sobie ze stresem, zniechęceniem, niepewnością, i co go motywuje? Czy władza jest jak uzależnienie?

Program Master Class realizowany jest w formie wydarzenia otwartego, a także zamkniętych spotkań dla firm i organizacji przez Fundację Centrum Twórczości Narodowej. Fundacja CTN ma 13 lat praktycznego doświadczenia w łączeniu świata biznesu, kultury i nauki. To blisko 50 zorganizowanych inicjatyw: festiwali, kongresów, wernisaży, spotkań, nagrań telewizyjnych. Ponad 800 tys. uczestników, 600 gości specjalnych z Polski i ze świata. Od początku działalności w Radzie Fundacji CTN zasiadali m.in.: Jan Nowak – Jeziorański, prof. Leszek Kołakowski, prof. Władysław Bartoszewski. Fundację wspierają również Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Waldemar Malicki, Krzysztof Zanussi.

Więcej na www.master-class.org.pl

 

Pokaż metkę
Autor: DB
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący:
Zobacz także