Komunikat archiwalny

300 zaproszeń na Master Class dla młodych przedsiębiorców

16 kwietnia w ICE Kraków odbędzie się pierwsze polskie edukacyjne show z udziałem ludzi biznesu, psychologów, mówców, coachów, mistrzów kultury i sportu.

300 zaproszeń na Master Class dla młodych przedsiębiorców
Fot. Wojciech Wandzel

Organizatorzy imprezy przygotowali 300 zaproszeń dla start-upów. Aby je zdobyć, wystarczy w pięciu zdaniach przekonać do siebie i swojego biznesu Rafała Sonika, Zbigniewa Bońka, Roberta Gwiazdowskiego. Jak? Należy napisać w czym jest się najlepszym i dlaczego bezpłatne zaproszenia ma trafić właśnie do Was!

A już dziś młodzi przedsiębiorcy ze start-upów, którzy chcą skorzystać z doświadczenia mistrzów, mogą zarejestrować się na: www.master-class.org.pl/aktualnosci/11

Master Class jest skierowane zarówno do doświadczonych graczy na rynku, którzy chcą pozostać liderami w swojej dziedzinie i nie dać się zastąpić innym, ale także dla ludzi młodych i niedoświadczonych, którzy zaczynają od wyznaczania ambitnego celu.

Do konkursu można przystąpić przez stronę konkursmasterclass.evenea.pl

Przypomnijmy:

Po raz pierwszy w Polsce, właśnie w Krakowie odbędzie się edukacyjne show z udziałem przedstawicieli biznesu, psychologii, kultury i sportu. Spotkania mają zainspirować, pokazać jak zostać liderem, jak rozwiązywać problemy na szczeblu przywódczym. Pomogą poznać własny potencjał przewodzenia innym.

Już dziś na stronie krakow.pl można przeczytać wywiady z dwiema gwiazdami imprezy: z Michałem Żebrowskim, aktorem i dyrektorem Teatru 6. Piętro, o tym, że teatr to sposób na życie, a nie na przeżycie oraz z Jackiem Walkiewiczem, psychologiem, autorem książek „Pełna MOC możliwości" i „Pełna MOC życia", właścicielem księgarni „Pełna MOC słów", człowiekiem, którego wykład w serwisie youtube obejrzało 1,5 miliona internautów.

Więcej o imprezie można dowiedzieć się na stronie www.master-class.org.pl

Wywiad z Michałem Żebrowskim

Wywiad z Jackiem Walkiewiczem

Tagi: rozwój, akcja, ICE

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także