Komunikat archiwalny

Wylicytuj lokal od miasta

Jeśli szukasz miejsca pod działalność gospodarczą, w drodze licytacji możesz wynająć od miasta lokale użytkowe położone w atrakcyjnych częściach Krakowa. Najbliższa aukcja odbędzie się już 30 listopada.

Wylicytuj lokal od miasta
Fot. Magiczny Kraków

W ofercie znajdują się lokale użytkowe położone zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i w innych częściach Krakowa, m.in. w Nowej Hucie.

W centrum można wynająć m.in. lokale przy ul. Siennej, Starowiślnej, Dietla, Krowoderskiej. Na uwagę zasługuje lokal przy pl. Wszystkich Świętych 8, usytuowany częściowo na parterze oraz częściowo na II piętrze. Lokal ma powierzchnię 250 m kw.

Na aukcji będą dostępne również m.in. lokale oraz garaże zlokalizowane przy ul. Działkowej w Bieżanowie. Z kolei przy Rynku Kleparskim można wynająć lokal usytuowany na V piętrze o pow. blisko 220 m².

W ofercie znalazły się również lokale na ul. Kalwaryjskiej, a także Daszyńskiego. W Nowej Hucie miasto oferuje lokale m.in. na osiedlach: Sportowym, Słonecznym, Zielonym, Ogrodowym, Górali, Willowym, Na Wzgórzach, Na Stoku, Uroczym, Teatralnym, Centrum B 9.

Aukcja odbędzie się 30 listopada 2015 r. o godz. 10.00 w siedzibie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, ul. Czerwieńskiego 16. Zainteresowani udziałem w aukcji powinni wpłacić wadium najpóźniej do 26 listopada.

Wykazy wszystkich lokali przeznaczonych do wynajęcia wraz z opisem oraz szczegółowe informacje dotyczące przeprowadzenia aukcji znajdują się na stronie www.zbk.krakow.pl oraz telefonicznie pod numerami: (12) 616 61 54 oraz 616 61 55.

Tagi: biznes, miasto

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także