Komunikat archiwalny

IDEA FIX FEST po raz 7 w Krakowie!

Już dzisiaj (niedziela, 10 stycznia) po raz 7 odbywają się targi IDEA FIX FEST 7! Tym razem w niesamowitej współpracy z inicjatywą PRAWDZIWE PRODUKTY - produktami bio/eco, żywnością naturalną i gastronomią. Jest to niezwykła edycja, ponieważ odbywa się ona w nowej przestrzeni miejskiej TYTANO - dawnej fabryce tytoniowej w Krakowie przy ulicy Dolnych Młynów.

IDEA FIX FEST po raz 7 w Krakowie!
Fot. materiały prasowe

Pofabryczna przestrzeń wypełniła się stoiskami z polskimi produktami projektantów oraz produktami z naturalną, zdrową żywnością i gastronomią. 7 edycja odbywa się 10 stycznia 2016 - ze względu na datę targi przybrały inną formę niż zwykle. Początek roku to idealna okazja dla projektantów by przewietrzyć magazyny oraz zrobić miejsce na nowe kolekcje, a dla odwiedzających niezwykła okazja by zakupić coś po atrakcyjnej cenie.

W tej niesamowitej przestrzeni pojawiło się około 150 wystawców modowych oraz żywnościowych. Zorganizowana będzie również strefa chill w której na leżakach przy dźwiękach zaproszonych przez organizatorów dj'ów (Daniel Drumz, Kixnare) można odpocząć po zakupach ale również potupać nóżką. Targi odbywają się do godz. 19.00. W tym czasie będzie można również zażyć miejskich sportów w zimie (szkolenia z chodzenia po taśmie - slackline, gry w footbag, sepak takraw, yoyo, etc.)

Dla fanów muzyki nu jazz, soul - mamy niespodziankę. W godzinach popołudniowych w czasie targów wystąpi krakowski zespół SO FLOW! Zagra również zespół SALK - połączenie instrumentów tradycyjnych z nowoczesnymi brzmieniami, w którym słowo pisane wchodzi w pełną symbiozę z dźwiękiem.

WSTĘP WOLNY

Więcej informacji na wydarzeniu: www.facebook.com

plakat

 

tytano

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także