Komunikat archiwalny

Czwartek w Krakowie

Zobacz, czego nie widzą inni! Dzisiaj o godzinie 11.00 i 14.00 będzie można zwiedzić TAURON Arenę Kraków, a w niej m.in. pomieszczenia techniczne, szatnie zawodników i jedną z lóż VIP. Dodatkowe informacje o rezerwacji miejsc i biletach są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Czwartek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino Pod Baranami zaprasza na „Baranki w pieluchach” czyli pokazy filmów z najnowszego repertuaru przeznaczone dla rodziców z dziećmi. Dzisiaj możecie zobaczyć najnowszą, zaskakująco śmieszną komedię „Planeta Singli” z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych. Zapraszamy o godz. 11.00.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Marusarzówny do godz. 14.00, ul. Młynarskiego w godz. 9.00 – 12.00 oraz na ul. Heila i Jabłonnej w godz. 9.00 – 13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Widok godz. 7.00 – 14.00, ul. Kantorowickiej w godz. 7.30 – 16.30 oraz ul. Zamoyskiego i Kalwaryjskiej w godz. 7.30 – 14.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas pochmurny i deszczowy dzień. W ciągu dnia możliwe będą także przelotne opady śniegu. Na niebie przejaśni się dopiero późnym popołudniem. Będzie także dość chłodno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 stopnie na plusie.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także