Komunikat archiwalny

Zagłosuj na MPK

Od 11 stycznia do 26 lutego 2016 roku można głosować na MPK SA w Krakowie, które walczy o zwycięstwo w tegorocznej edycji „European Business Awards”. Aby to zrobić trzeba wejść na stronę businessawardseurope.com gdzie został już udostępniony film prezentujący działalność i sukcesy krakowskiego przewoźnika.

Zagłosuj na MPK
Fot. Wiesław Majka

Ten etap rywalizacji w konkursie jest niezwykle ważny, bo od zebranej liczby głosów zależy, czy krakowski przewoźnik uzyska tytuł „National Public Champion” i przejdzie do ostatniej decydującej fazy konkursu, w której znajdą się najlepsze przedsiębiorstwa spośród ponad 30 państw w Europie. Aby tak się stało MPK SA musi zwyciężyć rywalizację z pozostałymi 14 firmami z Polski.

Warto podkreślić, że udział MPK SA w obecnym etapie konkursu już jest sukcesem. W 2015 roku MPK SA uzyskało bowiem tytuł National Champion jako jedyne przedsiębiorstwo przewozowe w Polsce i jedno z grona ponad 32 000 firm startujących w konkursie. Krakowski przewoźnik reprezentuje Polskę w rywalizacji z najlepszymi europejskimi przedsiębiorstwami o główną nagrodę w kategorii „The Award for Customer Focus” (nagroda w kategorii „Troska o klienta”), gdzie o zwycięstwo walczy m.in. Port Lotniczy w Monachium i Port Lotniczy w Pradze.

„European Business Awards” powstał, aby promować i wspierać najlepsze przedsiębiorstwa w Europie. Tegoroczny konkurs ma już dziewiątą edycję. W ubiegłym roku oddało w nim głosy ponad 170 tys. osób, a w konkursie rywalizowały wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz Turcja, Norwegia, Szwajcaria, Serbia i Macedonia.

Pokaż metkę
Autor: JAN MACHOWSKI
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także