Komunikat archiwalny

Krakowski Tydzień Zawodowców

Zawodowcy wśród gimnazjalistów – dla Was jest ten tydzień! Od 7 do 12 marca w Krakowie odbywają się liczne wydarzenia w ramach II edycji Krakowskiego Tygodnia Zawodowców.

Krakowski Tydzień Zawodowców
Fot. krakow.pl

Krakowskie szkoły techniczne i zawodowe przygotowały niezwykle bogatą ofertę wydarzeń mających na celu rozszerzenie lub ugruntowanie wiedzy, którą powinien posiadać każdy gimnazjalista, zanim podejmie tę najważniejszą w swoim dotychczasowym życiu decyzję.

W ramach tegorocznego Krakowskiego Tygodnia Zawodowców zaplanowano szereg wydarzeń, których atrakcyjna forma zapewne sprawi, że wzorem ubiegłego roku będą się one cieszyć dużym zainteresowaniem nie tylko uczniów klas III gimnazjum, ale też ich młodszych koleżanek i kolegów.

W przedstawionej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, a może odnajdzie w sobie nowe zainteresowania, które całkowicie odmienią dotychczasowe plany edukacyjne?

Wśród wielu propozycji znajdą się m.in. pokazy sztuki barmańskiej, zajęcia w pracowniach zawodowych; będzie można zwizytować jedno z najnowszych Laboratoriów Multimedialnych, zobaczyć drukarkę 3D i okulary vrizzmo. Dowiecie się także, jak zaprojektować komputerowo fryzurę czy małą architekturę.

Bogata oferta Krakowskiego Tygodnia Zawodowców daje możliwość rozmowy ze specjalistami z zakresu doradztwa zawodowego oraz zapoznania się z tajnikami, jak w młodym wieku odnieść sukces w biznesie. Pozwala odbyć wycieczkę zawodoznawczą oraz wziąć udział w konkursach poszerzających wiedzę na temat zawodów przyszłości.

Zapraszają:
Katarzyna Król Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa
Dyrektorzy krakowskich szkół technicznych i zawodowych
Krakowski Park Technologiczny

Harmonogram Krakowskiego Tygodnia Zawodowców [pdf]

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także