Komunikat archiwalny

„Praca dla Młodych!” - płatne staże z możliwością zatrudnienia

Ruszył kolejny nabór do projektu „Praca dla Młodych!” stanowiącego wsparcie dla młodych osób do 29. roku życia, które pozostają bez zatrudnienia na lokalnym rynku pracy. 

„Praca dla Młodych!” - płatne staże z możliwością zatrudnienia
Fot. materiały prasowe

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z: płatnych staży z możliwością zatrudnienia, dostosowanych do indywidualnych potrzeb, bezpłatnych warsztatów i szkoleń zawodowych dopasowanych do ich predyspozycji, wsparcia ze strony osobistego opiekuna i innych specjalistów.

W projekcie mogą wziąć udział osoby spełniające łącznie warunki: w wieku 18-29 lat; niepracujące, nie szkolące się i nie uczące w trybie dziennym, zamieszkałe na terenie Krakowa, powiatu krakowskiego, powiatu olkuskiego. Studenci studiów zaocznych mogą wziąć udział w projekcie pod warunkiem spełnienia tych kryteriów.

Projekt „Praca dla Młodych!” jest realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest przez Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT sp.  z o.o.

Dla młodych osób szukających pracy i bez dużego doświadczenia zawodowego skorzystanie z oferty stażu może być dobrą szansą na podjęcie pracy. Udział w projekcie pozwoli uczestnikowi  zdobyć  doświadczenie zawodowe w wybranej branży i wartościowy wpis w CV. Większość  firm rekrutując stażystów, oferuje im możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY! Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia do udziału w projekcie są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej www.pracadlamlodych.info.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 626 01 50/ 12 617 18 91, e-mail: pracadlamlodych@inbit.pl oraz w Biurze Projektu: ul. Szlak 8a, 31-161 Kraków.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także