Komunikat archiwalny

Zapraszamy do udziału w konkursie „Kamera! Akcja! Rodzina!”

- Masz wspaniałą rodzinę i dokumentujesz jej życie codzienne? Masz w sobie żyłkę filmowca i lubisz kręcić filmy? Mieszkasz w Krakowie? Weź udział w konkursie filmowym „Kamera! Akcja! Rodzina!” – zachęca Marzena Paszkot, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny. Główną ideą konkursu jest integracja wewnątrzrodzinna poprzez wspólne spędzanie wolnego czasu, budowanie więzi oraz wzmocnienie pozytywnego modelu rodziny.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Kamera! Akcja! Rodzina!”
Fot. materiały prasowe

Konkurs organizowany przez Gminę Miejską Kraków i Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży już po raz kolejny odbywa się w ramach kampanii "Kraków stawia na rodzinę". Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Film dzisiaj to jeden z najpopularniejszych nośników informacji. Nakręcenie filmu jest możliwe nie tylko dla profesjonalistów, lecz także dla osób, które filmem interesują się amatorsko. Dlatego wszystkich młodych filmowców wraz z rodzinami zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Konkurs filmowy „Kamera! Akcja! Rodzina!” skierowany jest do rodzin zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

O wynikach konkursu zadecyduje jury, w skład którego wejdą specjaliści w dziedzinie filmu i plastyki oraz przedstawiciele organizatorów i sponsorów. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić autorski krótki film, zrealizowany samodzielnie lub zespołowo (rodzinnie). Gatunek i format filmu jest dowolny (może to być np. film nagrany amatorską kamerą lub telefonem komórkowym, animacja komputerowa, poklatkowa). Tematyka filmu powinna dotyczyć szeroko rozumianych wartości rodzinnych. Czas trwania filmu nie może być dłuższy niż 5 minut.

Filmy należy zgłaszać do 13.05.2016 r. na adres: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, ul. Szeroka 16, 31–053 Kraków.

Szczegółowy regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszenia znajduje się na stronie internetowej www.sckm.krakow.pl.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w dniu 22.05.2016 r. podczas Święta Rodziny Krakowskiej na Bulwarze Czerwieńskim.

Kamera! Akcja! Rodzina! - plakat

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także