Komunikat archiwalny

Muzealne Kino Samochodowe

W sobotę, 10 września, zapraszamy na pierwsze w Krakowie Muzealne Kino Samochodowe. Projekcja odbędzie się w industrialnej scenerii dawnego lotniska Kraków-Czyżyny przy ul. Izydora Stelli-Sawickiego 41. Na amatorów kina czekają dwa filmy fabularne, poruszające temat wpływu techniki na ludzkie życie. Będzie można obejrzeć: „Złote czasy radia” w reż. Woody'ego Allena oraz film “Marsjanin” z Mattem Damonem w roli głównej.

Muzealne Kino Samochodowe
Fot. mat.prasowe

Projekcja rozpocznie się o godzinie 20:00, a wjazd na plac kinowy będzie możliwy od godz. 19:00 od ul. Mieczysława Medweckiego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Uwaga: ilość miejsc ograniczona, obowiązują wejściówki, które są do odbioru od 7 września w kasie Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, rezerwacja telefoniczna pod numerem: 12-421-12-42 wew. 136.

Podczas projekcji możliwy będzie odbiór dźwięku przez radioodbiornik samochodowy.

Kinomanów, którzy nie mogą przyjechać własnym samochodem, zapraszamy na przejazd autobusem Jelcz 021, czyli popularnym „ogórkiem”. Droga na miejsce projekcji będzie wiodła Krakowskim Szlakiem Techniki. Podczas seansów na widzów czekają miejsca siedzące na wolnym powietrzu. Odjazd z dziedzińca Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie przy ul. św. Wawrzyńca 15 o godzinie 19:00. Po zakończeniu pokazów powrót autobusem do muzeum. Uwaga: obowiązują wejściówki, rezerwacja telefoniczna od 7 września: 12-421-12-42 wew. 136.

Organizatorem wydarzenia jest Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Pokaż metkę
Autor: DOMINIKA BIESIADA
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także