Komunikat archiwalny

Konkurs na logo „Akademii Przedszkolaka”

Pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne, estetyka pracy i możliwości wykorzystania projektu w druku – tymi kryteriami będą kierować się jurorzy przy wyborze loga programu sportowego „Akademia Przedszkolaka”. Do udziału w konkursie plastycznym zapraszamy wszystkie przedszkola, które w tym roku uczestniczą w programie „Akademia Przedszkolaka”. Prace można składać do 20 lutego do godz. 15.00.

Konkurs na logo „Akademii Przedszkolaka”
Fot. Magiczny Kraków

Każda placówka może zgłosić jedną pracę plastyczną. Logo powinno trafnie oddawać sportowy charakter i wielodyscyplinowość programu „Akademia Przedszkolaka”, spełniając jednocześnie funkcję marketingową oraz informacyjną. To ważne, aby było funkcjonalne – w przyszłości ma znaleźć się na dyplomach i plakatach. Pracę należy wykonać techniką płaską: rysowanie, malowanie, technika collage itp.

Placówki zainteresowane uczestnictwem w konkursie prosimy o przesłanie prac pocztą na adres: Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa, al. Powstania Warszawskiego 10, 31-549 Kraków lub dostarczenie osobiście do siedziby wydziału do 20 lutego do godziny 15:00.

Komisja konkursowa wyłoni pierwsze, drugie i trzecie miejsce do 24 lutego. Dla laureatów konkursu (I – III miejsce) przewidziano nagrody w postaci dyplomów i sprzętu sportowego.

Przed przystąpieniem do konkursu bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem TUTAJ.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych informacji, proszę kontaktować się z Justyną Chwedczuk-Gołdą (tel. 12 616-9408, e-mail: justyna.chwedczuk-golda@um.krakow.pl).

 

 

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także