Komunikat archiwalny

„Praca dla młodych” - płatne staże z możliwością zatrudnienia

Jeśli nie skończyłeś 30. roku życia i jesteś osobą niepracującą - masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Instytut InBIT sp. z o.o. prowadzi nabór do projektu „Praca dla Młodych!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.Udział w projekcie jest bezpłatny. Trwa rekrutacja– liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

„Praca dla młodych” - płatne staże z możliwością zatrudnienia
Fot. materiały prasowe

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy spełnić cztery podstawowe warunki: mieć od 18 do 29 lat, być osobą niepracującą, nie uczącą się w trybie stacjonarnym, mieszkać na terenie Krakowa, bądź powiatów – krakowskiego, olkuskiego, miechowskiego, bocheńskiego, chrzanowskiego, myślenickiego.

Studenci studiów zaocznych mogą wziąć udział w projekcie pod warunkiem spełnienia powyższych kryteriów.

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z płatnych staży z możliwością późniejszego zatrudnienia. Każdy staż jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb uczestników. Dodatkowym bonusem jest udział młodych ludzi w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych dopasowanych do ich potrzeb i predyspozycji. Wszyscy uczestnicy projektu mają też gwarancję wsparcia ze strony osobistego opiekuna i innych specjalistów, również tych branżowych.

Udział w programie gwarantuje zwrot kosztów dojazdu na zajęcia i do miejsc stażowych.

Projekt „Praca dla Młodych” jest realizowany przez Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT sp. z o.o. w ramach inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dla młodych osób szukających pracy i ze znikomym doświadczeniem zawodowym, skorzystanie z oferty stażu może być dobrą szansą na podjęcie zatrudnienia. Udział w projekcie ma zapewnić uczestnikowi zdobycie doświadczenia zawodowego w wybranej branży i wartościowego wpisu do CV. Jak wynika z prowadzonych statystyk, zdecydowana większość firm rekrutujących stażystów, oferuje im po zakończeniu stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

Zgłoszenia do udziału w projekcie są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej www.pracadlamlodych.info.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 626 01 50, 12 626 00 95 e-mail: pracadlamlodych@inbit.pl oraz w Biurze Projektu: ul. Szlak 8a/5, 31-161 Kraków.

 

 

 

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także