Komunikat archiwalny

Zapraszamy na KLAMKĘ, czyli przegląd kabaretów studenckich

Już 7 i 8 kwietnia odbędzie się VIII edycja Międzyuczelnianego Przeglądu Kabaretów Studenckich KLAMKA. Przez dwa dni studenckie grupy kabaretowe z całej Polski będą zmagać się o statuetkę przeglądu oraz liczne nagrody rzeczowe.

 Zapraszamy na KLAMKĘ, czyli przegląd kabaretów studenckich
Fot. materiały prasowe

Do przeglądu zakwalifikowały się dobrze znane już wszystkim grupy kabaretowe z wieloletnim stażem. W piątek, 7 kwietnia na scenie klubu akademickiego Arka przy al. 29 Listopada 50 zaprezentują się kabarety: Nomen Omen, A Jak!, FiFa-RaFa, Kabaret Pod Napięciem, a także Magda Kubicka.

Z kolei w sobotę, 8 kwietnie wystąpią Kabaret PKS, Niepoprawni Optymiści oraz reprezentacja Uniwersytetu Rolniczego Chłopaki w Zieleni. Podsumowaniem finałowego wieczoru będzie występ zeszłorocznych zwycięzców, Kabaretu Wesoły Tryb Życia.

Przegląd ma na celu promocję sztuki kabaretowej wśród społeczności akademickiej. Wydarzenie jest otwarte i dostępne dla widzów w każdym wieku. Zmagania młodych artystów będzie oceniać jury w składzie: Marta Gorgoń, Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak - wokalista zespołów Big Cyc i Czarno-Czarni, a także Adam Grzanka - kabareciarz i multiinstrumentalista.

Więcej informacji na Facebooku.

 

KLAMKA 2017

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA