Zgłoś się do European Cycling Challenge!

European Cycling Challenge, czyli Europejska Rywalizacja Rowerowa, to konkurencja między zespołami złożonymi z rowerzystów, która odbędzie się w maju. Kraków również będzie walczył o tytuł najbardziej rowerowego miasta w Polsce i nie tylko. Tym bardziej nas cieszy, że już teraz zgłaszają się pierwsi krakowianie chętni do uczestnictwa w tej rywalizacji! Jest ich już ponad dwudziestu.

Zgłoś się do European Cycling Challenge!
Fot. P. Baranowski

Celem European Cycling Challenge jest promocja roweru, jako zdrowego i przyjaznego dla środowiska środka transportu.

- Popularność roweru ma także przełożenie na poprawę jakości powietrza i zmniejszenie korków, a maj to najlepszy miesiąc na zmianę nawyków komunikacyjnych. Rezygnacja z samochodu na rzecz roweru opłaca się, bo rower spala kalorie, nie stoi w korku i nie sprawia problemu z parkowaniem – zachęca do uczestnictwa Tadeusz Trzmiel, zastępca Prezydenta Krakowa ds. Inwestycji i Infrastruktury.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rywalizacji. Najmocniejsi zawodnicy zdobędą nagrody, a zwycięskie zespoły reprezentujące firmę, instytucję, szkołę, uczelnię lub organizację otrzymają bezpłatnie rowerowe stojaki i honorowy tytuł najbardziej rowerowej firmy, szkoły, instytucji w Krakowie.

Nie wiesz jak dołączyć do akcji?

  1. Pobierz aplikację NAVIKI na smartfona;
  2. Zarejestruj się na stronie cyclingchallenge.eu lub przez aplikację;
  3. Dołącz do Kraków Team lub załóż swoją drużynę;
  4. Od 1 do 31 maja rejestruj wszystkie przejazdy rowerem aplikacją NAVIKI

Kręćże dla Krakowa, rywalizuj i zdobywaj nagrody. Szczegóły na www.mobilnykrakow.pl.

Przypominamy, że jeśli nie masz własnego roweru, możesz wykorzystać specjalną taryfę roweru miejskiego Wavelo i przez cały maj w ofercie "płać za minutę" jeździć o połowę taniej. 

 

Tagi: konkurs, rowery

Pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: MACIEJ GRZYB
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także