Komunikat archiwalny

Przywitaj wakacje w ICE Kraków

Wczoraj skończył się rok szkolny, a zaczęły wakacje. To idealny czas, żeby w towarzystwie całych rodzin i najmłodszych powitać lato w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Nadchodzi kolejny rodzinny piknik z serii „Dzień dobry ICE Kraków”! Plecenie wianków, pokazy służb mundurowych, projekcja filmu animowanego, „Dyskoteka Młodego Człowieka”, warsztaty dizajnu i warsztaty kulinarne. Do zobaczenia dziś od godziny 10.00!

Przywitaj wakacje w ICE Kraków
Fot. materiały prasowe / KBF

Kolejne wydarzenie "Dzień dobry ICE Kraków" będzie odbywać się pod hasłem: "Otwarcie wakacji". Ponownie zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa, by razem z nami spędzili miłe przedpołudnie w centrum kongresowym. To także oficjalna premiera nowej roślinności, którą razem z Zarządem Zieleni Miejskiej, zasadziliśmy w okolicach budynku. 24 czerwca przy ul. Marii Konopnickiej 17 będzie więc nie tylko ciekawie i rodzinnie, ale także zielono! – zaprasza Magdalena Łukasik, zastępca dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego do spraw marketingu.

Nadchodząca edycja "Dzień dobry ICE Kraków" odbędzie się w 24 czerwca – w dniu, w którym cały Kraków żyje muzyką. A to za sprawą Wianków - tradycyjnego święta, które od lat w ostatnią sobotę czerwca opanowuje miasto.

W centrum kongresowym Iwona Sulik - znana krakowska florystka, przeprowadzi warsztaty z plecenia wianków. "Dyskoteka Młodego Człowieka" to z kolei propozycja dla tych wszystkich, którzy chcieliby potańczyć i pobujać się w rytmie największych przebojów. Równolegle będzie można wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz designu.

Nieodłącznym elementem pikników przy Rondzie Grunwaldzkim są także pokazy służb mundurowych. Nowością będzie natomiast możliwość użycia węży strażackich i ćwiczenia z użyciem manekinów, które zapewni straż pożarna. Nie zabraknie także motocykli, którymi posługuje się policja. Zapewne wielu młodych krakowian będzie chciało poczuć się w jak podczas prawdziwego pościgu.

Na zakończenie "Dzień dobry ICE Kraków" zaplanowano wielki pokaz filmu animowanego w sali audytoryjnej, którego tytuł tym razem będzie niespodzianką. Wracając jednak pamięcią do prezentowanych już produkcji filmowych („Mikołajek i przyjaciele”, „Epoka Lodowcowa”, „Zwierzogród”), można spodziewać prawdziwego hitu! Start projekcji zaplanowano na godzinę 12.00. Wydarzenie jest bezpłatne, przypominamy jednak o konieczności pobrania bezpłatnych wejściówek za pomocą portalu Evenea. Liczba miejsc jest ograniczona.

Program wydarzenia

 • 9.45 – otwarcie drzwi Centrum Kongresowego ICE Kraków;
 • 10.00 – start atrakcji:
  - warsztaty dizajnu,
  - warsztaty kulinarne,
  - pokazy służb mundurowych,
  - warsztaty plecenia tradycyjnych wianków,
  - "Dyskoteka Młodego Człowieka";
 • 12.00 – start projekcji filmu-niespodzianki w sali audytoryjnej (obowiązują bezpłatne wejściówki);
 • 14.00 – zakończenie wydarzenia.

Wszystkie wydarzenia w ramach rozpoczęcia wakacji w ICE Kraków są bezpłatne. Na pokaz filmu-niespodzianki obowiązują wejściówki, które będą dystrybuowane w dwóch pulach:

 • pierwsza pula: wtorek, 13 czerwca, od godziny 10.00;
 • druga pula: sobota, 17 czerwca, od godziny 10.00.

Rezerwacja wejściówek na stronie internetowej: www.dziendobry24062017.evenea.pl.

Tagi: wakacje, ICE

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także